آیلتس - نقشه راه آیلتس - آموزش آنلاین زبان انگلیسی و آمادگی برای آزمون آیلتس با استاد باقری

نقشه راه آیلتس

آیلتس

آیلتس - نقشه راه آیلتس - آموزش آنلاین زبان انگلیسی و آمادگی برای آزمون آیلتس با استاد باقری
آیلتس – نقشه راه آیلتس – آموزش آنلاین زبان انگلیسی و آمادگی برای آزمون آیلتس با استاد باقری

از آنجایی که همیشه زبان آموزان و داوطلبین آیلتس برای شرکت در آزمون بین المللی آیلتس دچار چالش بزرگ دروس پیش زمینه و منابع اصلی هستند اقدام به طراحی نقشه ای نمودم به نام نقشه راه آیلتس.در نقشه آیلتس هرآنچه که یک زبان آموز از صفر تا صد برای موفقیت در آزمون آیلتس و بطور کلی مهارتهای چهارگانه نیاز دارد را همراه با جزییات دقیق و جامع برنامه ریزی نموده و شروع به تولید مراحل این نقشه عظیم نمودم.که تا بدین لحظه با استقبال بی نظیری در فضای اینترنت روبرو شده است.خیلی از عزیزان پس از سالها مطالعه زبان انگلیسی و نتیجه نگرفتن با مطالعه دروس آموزشی اینجانب بیش از گذشته به زبان انگلیسی علاقمند گشته و با نگاهی متفاوت دوباره به مسیر یادگیری زبان انگلیسی برگشتند.در نقشه راه آیلتس با زبانی بسیار شیوا و قابل فهم بدون حفظ کردن قواعد خسته کننده دستور زبان انگلیسی بگونه ای استدلال آمیز تمامی مفاهیم دستور زبان انگلیسی از ابتدا و به کمک زبان فارسی تشریح و پس از توضیحات فرمول های مربوط به ساختار دستور زبان انگلیسی را در کنار مقایسه با زبان شیرین پارسی بدست می آوریم.بدین طریق زبان آموز فقط با دانستن نکات دستور زبان فارسی براحتی خودش ساختارهای انگلیسی را بدست می آورد.به همین دلیل نقشه راه آیلتس توجه مخاطبان زیادی را در سرتاسر دنیا به خود معطوف نموده است.از آنجایی که از سطح پایین زبان انگلیسی نقشه راه آغاز می کنیم زبان آموزان بدون دغدغه فکری و با اعتماد بنفس بالایی وارد این مسیر می شوند و در طول مسیر گام به گام به سمت رشد و تعالی حرکت می کنند.در ادامه مراحل و گام های نقشه راه آیلتس را بصورت مختصر توضیح داده شده است.

۱- نقشه راه آیلتس دوره مکالمه انگلیسی برای همه:

نقشه راه آیلتس دوره مکالمه انگلیسی برای همه
نقشه راه آیلتس دوره مکالمه انگلیسی برای همه

در این دوره که شامل ۲۵ پادکست می باشد زبان آموزان را از ابتدا با ساختن جملات پایه و ساختارهای دستور زبان انگلیسی آشنا نموده و چگونگی جمله سازی را آموزش می دهد.زمان های حال،گذشته و آینده را بگونه ای بسیار ساده و استدلال آمیز تشریح نموده و ترس زبان آموز را در این مورد برطرف می نماید.خیلی از زبان آموزان با شنیدن کلمه گرامر دچار ترس و اضطراب می شوند حال آنکه من در هیچ جایی از نقشه راه آیلتس و بطور کلی تمامی دروس آموزشی ام حتی از این کلمه یاد هم نمیکنم چون خودم نیز همین حس ناخوشایند را پیدا میکنم.بهمین خاطر بطورکلی از واژه دستور زبان انگلیسی بجای این کلمه استفاده می کنم.اعتقادم بر این است که مشکل اصلی در یادگیری آسان و راحت زبان انگلیسی و دیگر زبان ها ناشی از عدم آشنایی با زبان مادری مان است.اگر فارسی را خوب فهمیده باشیم می توانیم براحتی انگلیسی و دیگر زبان های دنیا  را هم درک نموده و به سادگی فرا بگیریم.در این مجموعه که محبوب ترین مجموعه در بین مخاطبان است مشکلات زبان آموزان در امر یادگیری در قالب دروسی ساده و روان مورد بررسی قرار گرفته و مرتفع می شود تا زبان آموز با لذتی صد چندان به یادگیری زبان انگلیسی بپردازد.

۲- نقشه راه آیلتس دوره تلفظ و آواشناسی :

نقشه راه آیلتس دوره تلفظ و آواشناسی
نقشه راه آیلتس دوره تلفظ و آواشناسی

سلاح یک زبان آموز در مسیر یادگیری زبان انگلیسی استفاده صحیح از فرهنگ های انگلیسی می باشد و اینکه چگونه بتواند تلفظ کلمات و معانی آنها را از فرهنگ لغات زبان اصلی استخراج نماید. با توجه به اینکه آشنایی با فونتیک و سمبل های زبان انگلیسی در فرهنگ لغت از ارکان اساسی یادگیری این زبان است. تصمیم بر آن شد که این دانش مهم و ضروری را به زبانی بسیار ساده و قابل فهم در اختیار زبان آموزان و علاقمندان آن قراردهیم. این شیوه از ارائه تلفظ و آواشناسی کاملا منحصر به فرد بوده و ابداعی توسط اینجانب است. دراین دوره آموزشی ابتدا تلفظ برخی ازحروف که در لهجه زبان آموز بسیار تاثیرگذار هستند، تدریس می شود و در ادامه انواع صداها و نکات مهم نظیر استرس ها مورد بررسی قرار می گیرد. نکات مهم تلفظ در لهجه های بریتانیایی و امریکایی بیان و با مثال های متعدد توضیح داده می شود. این دوره با معرفی وب سایت های فرهنگ لغات امریکایی و انگلیسی رایج و چگونگی کار با آنها به اتمام خواهد رسید.قبل از هرگونه تصمیم جدی برای شروع فنی مهارتهای زبان انگلیسی باید این دوره را بگذرانیم و سپس به ادامه نقشه راه که دروس اینترچنج می باشد بپردازیم.

۳-نقشه راه آیلتس مجموعه چهارجلدی اینترچنج:

نقشه راه آیلتس مجموعه چهارجلدی اینترچنج
نقشه راه آیلتس مجموعه چهارجلدی اینترچنج

 

 در این قسمت از نقشه راه آیلتس مجموعه اینترچنج بطور کامل تدریس شده و در اختیار زبان آموزان قرار گرفته است.مجموعه اینترچنج تألیف جناب پروفسور جک ریچاردز می باشد که آثار ایشان جزو پرمخاطب ترین محصولات آموزشی زبان انگلیسی در دنیا می باشد.از آثار ایشان می توان مجموعه های زیر را نام برد:

۱-INTERCHANGE

۲-FOUR CORNERS

۳-PASSAGES

۴-TACTICS FOR LISTENING

۵-SPEAK NOW

۶-CONNECT

۷-LISTEN FOR IT

جناب استاد آثار خود را به گونه ای طراحی می کنند که هر زبان آموزی را به زبان انگلیسی علاقمندتر نموده و وی را برای ادامه یادگیری آن مشتاق تر می نماید.مجموعه INTERCHANGE به شیوه ای نوین با محوریت آیلتس طراحی شده است طوری که در کتاب های PASSAGES این مفاهیم  شکل کاربردی تری به خود گرفته و زبان آموزان را به سمت امتحان بین المللی آیلتس سوق می دهد.

۴-مجموعه دو جلدی PASSAGES:

مجموعه دو جلدی PASSAGES
مجموعه دو جلدی PASSAGES

کتابهای PASSAGES منتشر شده توسط موسسه معتبر کمبریج هستند که در ایران طرفداران زیادی دارند. این مجموعه کتابها در بسیاری از آموزشگاههای زبان انگلیسی در ایران تدریس می شوند. این کتابها در دو سطح یک و دو منتشر شده اند. سطح این کتابها پیشرفته در حد متوسط و پیشرفته می باشد. کتابهای پسیج در واقع ادامه دهنده راه کتابهای اینترچنج هستند و از روش و سبک آموزشی کتابهای اینترچنج پیروی می کنند.در این مجموعه زبان آموز در میدان عملی قرار گرفته و با تمرینات کاربردی که در درس ها قرار داده شده است خود را برای ورود به امتحان آیلتس آماده می کند.

۵– مجموعه COMPLETE IELTS:

 مجموعه COMPLETE IELTS
مجموعه COMPLETE IELTS

کتاب های COMPLETE IETLS یک مجموعه سه سطحی برای آموزش مهارت های آزمون آیلتس به همراه تمرین، مثال و پاسخ است. این مجموعه سه سطحی زبان آموز را به کمک موضوعات متنوع، برای کسب نمرات مختلف در آزمون آیلتس آماده می سازد. هر سطح از این مجموعه شامل یک کتاب دانش آموز به همراه فایل صوتی خواهد بود. نمره آزمون آیلتس عددی بین ۱ تا ۹ آست که هر یک از این کتاب ها مهارت های زبان آموز را برای یکی از این بازه های زیر تقویت خواهد نمود.

COMPLETE IELTS BANDS 4-5 :

سطح اول این مجموعه که در قالب ۱۰ درس زبان آموز را برای سطح B1 و کسب نمره آیلتس ۴ تا ۵ راهنمایی خواهد نمود.

COMPLETE IELTS BANDS 5-6.5 :

سطح دوم این مجموعه که در قالب ۱۰ درس زبان آموز را برای سطح B2 و کسب نمره آیلتس ۵ تا ۶٫۵ راهنمایی خواهد نمود.

COMPLETE IELTS BANDS 6.5-7.5 :

سطح سوم این مجموعه که در قالب ۱۰ درس زبان آموز را برای سطح C1 و کسب نمره آیلتس ۶٫۵  تا ۷٫۵ راهنمایی خواهد نمود.

 

امتیاز دهید
5
5 از 5 ستاره 1 بررسی
  • آیلتس - نقشه راه آیلتس - آموزش آنلاین زبان انگلیسی و آمادگی برای آزمون آیلتس با استاد باقری

خلاصه

به آیلتس – نقشه راه آیلتس – آموزش آنلاین زبان انگلیسی و آمادگی برای آزمون آیلتس با استاد باقری امتیاز دهید

در حال ارسال
نقد کاربر
3.33 (3 رای)
به بالای صفحه بردن