افزونه وردپرس Ultimate Addons ویژوال کامپوزر

افزونه وردپرس Ultimate Addons ویژوال کامپوزر

با سلام خدمت کاربران عزیز آقای وردپرس

 

افزونه وردپرس Ultimate Addons ویژوال کامپوزر
افزونه وردپرس Ultimate Addons ویژوال کامپوزر

امروز در خدمت شما هستیم با معرفی افزونه Ultimate Addons فارسی و در اخر دانلود افزونه Ultimate Addons فارسی همراه با پک ویژه Visual Composer.

 

آیکون ها در افزونه Ultimate Addons
آیکون ها در افزونه Ultimate Addons

 

آیکون ها در افزونه Ultimate Addons

در این المان که از مجموعه افزونه های Visual Composer  می باشد می توانید به دو روش استفاده کنید. روش اول این است که شما می توانید از یک تک آیکون در طراحی صفحه سایت خود استفاده کنید. روش دوم به این صورت است که با امکان نمایش آیکون ها در ساختار شبکه ای Visual Composer می توانید مجموعه ای از آیکون ها را به صورت زیبایی در سایت وردپرسی خود به نمایش بگذارید. برای مثال به کمک افزونه وردپرس Ultimate Addons WPBakery شما قادر هستید که نمایش لیستی از الگو های مشتریان شما ، شرکای تجاری ، حامیان شما و … در سایت خود داشته باشید.

 

جعبه اطلاعات افزونه وردپرس Ultimate Addons
جعبه اطلاعات افزونه وردپرس Ultimate Addons
جعبه اطلاعات افزونه وردپرس Ultimate Addons

یکی دیگر از المان های کاربردی پک ویژه Visual Composer ، جعبه اطلاعات یا Info Box می باشد. جعبه اطلاعات افزونه وردپرس Ultimate Addons به شما کمک می کند تا پیشنهاد های ویژه سایت خود را برجسته کنید. می توان گفت که المان جعبه اطلاعات یا Info Box یکی از محبوب ترین و بروزترین المان هایی هست که برای سایت های جدید مورد نیاز است.

 

لیست اطلاعات افزونه وردپرس Ultimate Addons
لیست اطلاعات افزونه وردپرس Ultimate Addons
لیست اطلاعات افزونه وردپرس Ultimate Addons

اگر لیست های قدیمی HTML برای شما تکراری و خسته کننده هستند و می خواهید که لیست های جدیدی در سایت خود داشته باشید ، می توانید از المان لیست اطلاعات افزونه وردپرس Ultimate Addons  از پک ویژه Visual Composer استفاده کنید. امکان دارد که شما بخواهید یک فرصت ویژه را در سایت خود معرفی کنید. یا ممکن است که شما بخواهید محبوب ترین ها و یا پست های مرتبط را برجسته کنید. یا شاید دوست داشته باشید که سرویس ها و یا ویژگی هایی را معرفی کنید. شما می توانید به کمک  افزونه Ultimate Addons لیست های حرفه ای و متفاوتی در سایت خود داشته باشید. 

 

شمارنده در افزونه وردپرس Ultimate Addons
شمارنده در افزونه وردپرس Ultimate Addons
شمارنده در افزونه وردپرس Ultimate Addons

با کمک المان شمارنده افزونه Ultimate Addons شما قادر هستید که شمانده هایی زیبا و شگفت انگیز در سایت خود داشته باشید. به کمک شمارنده ها قادر هستید که دستاوردها ، نقات قوت و یا هر آمار عددی دیگر را در سایت خود به نمایش بگذارید. شمارنده های افزونه آلتیمیت ادان با قابلیت نمایش انیمیشنی زیبا ، علاوه بر زیبایی ، به شما کمک می کند تا اطلاعات آماری دلخواه خود را به نمایش بگذارید.

 

باکس چرخشی افزونه Ultimate Addons

یکی دیگر از المان های کاربردی افزونه وردپرس Ultimate Addons باکس چرخشی است. شما می توانید به کمک باکس چرخشی افزونه آلتیمیت ادان ترکیبی قوی از دو المان جعبه اطلاعات (Info Box) و فراخوانی برای اقدام (Call To Action) در کنار هم داشته باشید. در نمایش اولیه کاربر تنها یک جعبه اطلاعات را مشاهده می کند. ولی اگر کاربر علاقه مند و موس خود را روی المان قرار دهد ، یک فراخوانی برای اقدام (Call To Action) حرفه ای و زیبا به او نمایش داده خواهد شد.

بنر تعاملی افزونه Ultimate Addons for WPBakery

یکی از موثرترین و بهترین روش ها برای جلب توجه و انتقال پیام به بازدیدکنندگان سایت ، بنر های تبلیغاتی می باشد. المان بنر تعاملی از پک ویژه Visual Composer ، بلوک تصاویر را به صورت زیبا و جذاب نمایش می دهد. با این المان از افزونه وردپرس Ultimate Addons می تواند به صورت تعاملی و به بهترین روش بنر ها را در سایت خود به نمایش بگذارید.

خط زمانی یا Timeline افزونه وردپرس Ultimate Addons

به کمک المان خط زمانی یا Timeline افزونه Ultimate Addons for WPBakery به سادگی می توانید که یک خط زمانی مانند فیسبوک ایجاد کنید. همچنین با کمی خلاقیت به راحتی قادر هستید که ویترینی از ویژگی ها، فعالیت ها و نقاط قوت خود را سیر زمانی به نمایش بگذارید. با استفاده از کد های استایل و اسکریپت استفاده شده در طراحی این المان شما بهترین نمایش خط زمانی یا Timeline را در وردپرس خواهید داشت.

 

 نقشه گوگل یا ‎‪Googel Maps 
نقشه گوگل یا ‎‪Googel Maps
 نقشه گوگل یا ‎‪Googel Maps

در افزونه WPBakery به صورت پیش فرض المان نقشه گوگل را دارد و آن را ارائه می دهد. ولی المان نقشه گوگل در افزونه وردپرس Ultimate Addons  بسیار کامل تر و بهتر از حالت پیش فرض می باشد. این المان جزو پک ویژه Visual Composer می باشد که با جدید ترین نسخه API نقشه گوگل هماهنگ است. ویژگی های این المان عبارت اند از:
– بارگذاری تصاویر نشانگر
– کنترل تمام موارد موجود در نقشه
– هماهنگ با آخرین نسخه
– امکان نوشتن HTML سفارشی در جعبه اطلاعات نقشه

 

جعبه پاپ آپ مودال افزونه وردپرس Ultimate Addons
جعبه پاپ آپ مودال افزونه وردپرس Ultimate Addons

 

جعبه پاپ آپ مودال افزونه وردپرس Ultimate Addons

جعبه پاپ آپ مودال یا Modal Popup Box یکی دیگر از المان های کابردی افزونه وردپرس Ultimate Addons  می باشد. به کمک این المان شما به سادگی می توانید انواع پاپ آپ با کد ها و نوشته های دلخواه در سایت خود نشان دهید. برای مثال شما قادر هستید که کد های کوتاه (short code) افزونه ورود و عضویت خود را برای نمایش پاپ آپ ورود و ثبت نام نمایش دهید. همچنین امکان نمایش متن و تصویر و… توسط ویرایشگر پیش فرض وردپرس در جعبه پاپ آپ مودال نیز برای شما فراهم شده است.

پس زمینه های ردیف افزونه وردپرس Ultimate Addons

پس زمینه ای خلاقانه و زیبا برای جایگاه سایت شما بسیار مهم هستند.  افزونه Ultimate Addons for Visual Composer ابزار هایی را در اختیار شما قرار می دهد تا شما بتوانید به راحتی پس زمینه های خلاقانه و زیبا بسازید و جایگاه سایت خود را بالا ببرید. ویژگی های این المان عبارت اند از:
– پارالکس عمودی و افقی: تصویر زمینه با سرعت و در جهتی متفاوت از سایر المان ها حرکت می کند.
– پارالکس هاور: تصویر زمینه به صورت خلاقانه و هوشمند با حرکت موس روی آن به حرکت در می آید.
– پارالکس هاور چند لایه: یک پارالکس 3 بعدی طراحی کنید و بازدید کنندگان خود را تحت تاثیر قرار دهید.
– زمینه تصویر ثابت: تصویر را هنگامی که سایر المان ها با اسکرول حرکت می کنند، ثابت نگه می دارد
– پس زمینه ویدئو در Visual Composer: شما می توانید برای پس زمینه از ویدئو استفاده کنید. و برای منبع تصاویر می توانید از هاست و یا YouTube استفاده کنید.

مدیریت کردن فونت آیکون ها در وردپرس با افزونه Ultimate Addons for Visual Composer

این قابلیت افزونه Ultimate Addons for WPBakery Page Builder در ابتدا با یک هدف دیگر و صرفا برای استفاده آسان کاربران وردپرس از فونت آکون ها ساخته شد. اما در ادامه معلوم شد که صرفا ارائه یک بسته فونت آیکون جوابگو نیست.

 

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)

شما باید برای ارسال یک بررسی وارد شوید

به بالای صفحه بردن