افزونه WP Review Pro

افزونه WP Review Pro فارسی

با سلام خدمت تمام کاربران آقای وردپرس

 

در خدمت شما هستیم با معرفی افزونه WP Review Pro فارسی ( افزونه امتیاز دهی ستاره ای )

 

 

افزونه WP Review Pro
افزونه WP Review Pro

افزونه WP Review Pro ( افزونه امتیاز دهی ستاره ای ) چیست؟

افزونه WP Review Pro ( افزونه امتیاز دهی ستاره ای ) یک افزونه ستاره دار کردن مطالب در نتایج گوگل هست که برای شما انواع سیستم های امتیازدهی را فراهم می کند. با افزونه ریویو پرو شما قادر هستید که انواع سیستم های امتیازدهی مانند سیستم امتیاز ردهی ستاره ای ، دایره ای ، امتیازی ، انگشتی ، درصدی و … را در اختیار داشته باشید. از مهم ترین ویژگی های افزونه WP Review Pro ( افزونه امتیاز دهی ستاره ای ) می توان به ستاره دار شدن در گوگل اشاره کرد. به علاوه افزونه ریویو پرو از 14 نوع داده ساختاری یا Structured Data برای نمایش ریچ اسنیپت در گوگل پشتیبانی می کند. بدون نیاز به کدنویسی و با استفاده از افزونه ریویو پرو شما می توانید به آسانی و تنها با چند کلید آن هم به لطف رابط کاربری قدرتمند و آسان افزونه WP Review Pro ، کد های اسکیما را به قالب وردپرس خود اضافه کنید.

 

استراکچر دیتا ، اسکیما و ریچ اسنیپت چی هستن؟

Structured Data: استراکچر دیتا (Structured Data) داده های ساختاری هستندکه در کد های سایت شما قرار می گیرند. استراکچر دیتا مفهوم کد های سایت شما را برای گوگل و دیگر موتور های جست و جو قابل درک می کنند.

Schema Markup: کدهای اسکیما یا Schema Markup نوع استانداردی از Structured Data هستند که برای افزودن کد های استراکچر دیتا به سایت شما استفاده می شود تا سایت شما توسط موتور های جستجو قابل شناسایی شود.

Rich Snippets: پس از این که موتور های جستجو کد های سایت شما را درک کردند امکان دارد که شیوه نمایش مطالب سایت شما در نتایج جستجو تغییر کند. به شیوه نمایش متفاوت مطالب سایت ها در نتایج جستجو ریچ اسنیپت یا Rich Snippets می گویند.

افزونه ریویو پرو یک افزونه حرفه ای و قدرتمند در زمینه استراکچر دیتا (Structured Data) می باشد. از جلمه ویژگی های مهم و کاربردی این افزونه می تواند به افزودن ستاره به نتایج گوگل و ستاره دار شدن در گوگل اشاره کرد. در این مطلب به به معرفی تمامی امکانات افزونه WP Review Pro ( افزونه امتیاز دهی ستاره ای ) خواهیم پرداخت.

16 قالب آماده و زیبا
16 قالب آماده و زیبا

دارای 16 قالب آماده و زیبا ( افزونه امتیاز دهی ستاره ای )

افزونه WP Review Pro همراه با 16 قالب آماده و زیبا ارائه می شود. بدون نیاز به هیچ طراحی و کد نویسی از سیستم امتیاز دهی وردپرس همراه با این قالب های زیبا استفاده کنید. ویژگی شگفت انگیز قالب های آماده افزونه ریویو پرو دارای سفارش سازی نیز می باشد. یعنی شما قادر هستید متناسب با رنگ برند و سلیقه خود قالب های آماده را ویرایش کنید. به کمک پنل تنظیمات قدرتمند و راحت افزونه WP Review Pro ( افزونه امتیاز دهی ستاره ای ) به آسانی قالب های آماده را سفارش سازی کنید.

استراکچر دیتا ، اسکیما و ریچ اسنیپت
استراکچر دیتا ، اسکیما و ریچ اسنیپت

پشتیبانی از 14 نوع Rich Snippet

افزونه WP Review Pro یک افزونه حرفه ای و قدرتمند برای ستاره دار کردن مطالب در گوگل و انواع نمایش Rich Snippet می باشد. افزونه ریویو پرو از 14 نوع Rich Snippet با امکانات کامل ساخت Structure Data در سایت شما پشتیبانی می کند. شما قادر هستید که انواع مطالب را جهت ستاره دار شدن در گوگل پیکربندی کنید. ساخت اسکیما برای نقد و بررسی مقاله ها ، محصولات ، فیلم ، سریال ، بازی ، موسیقی ، کتاب و … به آسانی قابل پیاده سازی می باشد. تنها با چند کلیک و بدون نیاز به دانش برنامه نویسی کد های اسکیما را به محتوای خود اظافه کنید.

بهترین افزونه امتیازدهی وردپرس

ممکن است که محصولات مختلف نیازمند انواع متفاوتی از سیستم امتیاز دهی وردپرس باشند. افزونه WP Review Pro ( افزونه امتیاز دهی ستاره ای ) علاوه بر این که یک افزونه ستاره دار وردپرس است ، از انواع سیستم های رای دهی نیز پشتیبانی می کند. به کمک افزونه ریویو پرو شما قدار هستید که از امتیاز دهی ستاره ای ، امتیازی ، انگشتی و دایره ای استفاده کنید و برای هر محصول سیستمی که برای آن متناسب است را انتخاب کنید.

 

 امتیاز دهی هماهنگ با سیستم دیدگاه ها

یکی از ویژگی های شگفت انگیز افزونه WP Review Pro ( افزونه امتیاز دهی ستاره ای ) امکان هماهنگی با سیستم نظرات وردپرس می باشد. به کمک این ویژگی امکان درج نظر کاربران همراه با امتیاز دهی حرفه ای وجود دارد. کاربران می توانند به ویژگی های مختلف یک محصول رای بدهند ، نظر خود را در مورد محصول درج کنند و به نظر دیگران به عنوان مفید بودن یا مفید نبودن نیز رای بدهند.

 

افزونه WP Review Pro
افزونه WP Review Pro

سازگاری افزونه WP Review Pro با سیستم امتیازدهی گوگل

گوگل یک برند معتبر است و مردم به امتیاز های آن اعتماد دارند. افزونه WP Review Pro با سیستم امتیاز گوگل هماهنگ است. پس شما قادر هستید که با استفاده از افزونه ریویو پرو مطالب خود را در گوگل ستاره دار کنید. شما می توانید از امتیاز های ثبت شده در Google Maps نیز در سایت خود استفاده کنید. با قرار دادن امتیاز ستاره ای Google Maps در سایت خود اعتماد کاربران خود را چند برابر جلب کنید.

هماهنگی با سیستم امتیاز فیسبوک

یکی دیگر از ویژگی های شگفت انگیز افزونه WP Review Pro افزونه امتیاز دهی ستاره ای جایگذاری امتیاز های فیسبوک در وردپرس می باشد. شما قادر هستید که به آسانی  تنها با وارد کردن اطلاعات دسترسی Facebook app هر امتیاز و رای مورد نظر از فیسبوک را در سایت خود قرار دهید.

هماهنگ با سیستم امتیاز Yelp

با استفاده از افزونه WP Review Pro  ( افزونه امتیاز دهی ستاره ای ) شما می توانید قابلیت نمایش امتیاز های Yelp نیز بهره مند شوید. Yelp یک دایرکتوری کسب و کار محلی با سیستم امتیاز دهی هزاران کسب و کار می باشد.

هماهنگی با افزونه ووکامرس

یکی از بخش های مهم و جدا نشدنی یک فروشگاه اینترنتی بدون شک بخش نظرات مشتریان و کاربران است. دیدگاه های و نظرات مشتریان قبلی و سایر کاربران تاثیر زیادی در حضور کاربران در سایت شما خواهد داشت. هرچقدر که کاربران با سایت شما ارتباط بیشتری بر قرار کنند ، اعتماد آنها بیشتر می شود و احمال خرید محصولا شما نیز بیشتر می شود.
افزونه WP Review Pro با هماهنگی زیاد خود افزونه فروشگاهی ووکامرس تمامی امکانت مورد نیاز سیستم ثبت نظر و امتیاز دهی را در اختیار فروشگاه شما می گذارد. این سیستم با با قرار دادن یک سیستم نقد و بررسی حرفه ای با سیستم دیدگاه پیش فرض ووکامرس ، فروشگاه شما را دگرگون می کند. با افزونه ریویو پرو یک سیستم امتیازدهی و نظرات محصولات با قابلیت سفارشی سازی نامحدود در اختیار خواهید داشت.

 سیستم امتیاز دهی مجهز به پاپ آپ و نوتیفیکیشن

یکی دیگر از ویژگی های شگفت انگیز افزونه WP Review Pro ،  امکان پاپ آپ یا نوتیفیکشن امتیاز ها در سایت وردپرسی شما می باشد. این ویژگی به شما کمک می کند تا کیلیم و بازدید بیشتری روی امتیاز ها داشته باشید.  همچنین شما قادر هستید با نمایش چندین نظر مرتبط در پاپ آپ خروج یا نوتیفیکیشن مطالب مورد نظر خود را به نمایش بگذارید و تبلیغ کنید.

جدول مقایسه امتیاز های حرفه ای

افزونه WP Review Pro ( افزونه امتیاز دهی ستاره ای )‌ علاوه بر اینکه دارای سیستم امتیاز دهی حرفه ای برای هر محصول است ، امکان نمایش جدول ویژگی های چند محصول را نیز دارد. به کمک این ویژگی ها شما قادر هستید که جداول مقایسه ای از محصولات خود بسازید و به بازدید کنندگان خود در انتخاب و تصمیم گیری در خرید کمک کنید.

پنل تنظیمات حرفه ای افزونه امتیاز دهی ستاره ای

افزودن کدهای اسکیما و استراکچر دیتا به وردپرس در حالت کلی کار بسیار پیچیده ای است و نیاز به دانش کدنویسی دارد. اما با کمک رابط کاربری شگفت انگیز و پنل تنظیمات قدرتمند افزونه WP Review Pro  شما می توانید هرگونه داده ساختاری را بدون نیاز به کدنویسی ایجاد کنید. به آسانی و تنها با چند کیلک سیستم امتیازدهی ستاره ای، دایره ای، نقطه ای و… را ایجاد کنید. به لطف پنل تنظیمات حرفه ای و رابط کابری قوی به راحتی سفارش سازی کنید و از تمامی ویژگی ها به آسانی استفاده کنید.

سازگاری کامل با صفحه نمایش های موبایل

فرقی نمی کنه که سیستم امتیاز دهی شما از نوع ستاره ای ، دایره ای ،نقطه ای ، انگشتی و درصدی باشد. افزونه WP Review Pro ( افزونه امتیاز دهی ستاره ای )  تمامی آنها را بدون هیچ مشکلی و در تمامی دستگاها به نمایش خواهد گذاشت. به عبارتی دیگر نمایش سیستم های امتیازدهی در سایت کاملا  ریسپانسیو (responsive) بوده و  صفحه نمایش های دسکتاپ یا موبایل به بهترین شکل و بدون مشکل نمایش داده خواهد شد.

با امنیت بالا

باید در انتخاب هر افزونه برای نصب در سایت وردپرسی خود دقت کنید چرا که وجود یک حفره امنیتی در سایت شما امکان دارد که تمامی زحمات چند ساله شما را نابود کند. افزونه WP Review Pro ( افزونه امتیاز دهی ستاره ای ) با کدنویسی دقیق ، بهینه و مطمئن خود بهترین افزونه برای ستاره دار شدن در گوگل می باشد.

بهینه شده برای سرعت

سرعت بارگذاری سایت یکی از مسائل مهم و مورد توجه در سئو سال 2019 است. افزونه WP Review Pro با توجه به کد نویسی بهینه و استاندارد خود سرعت سایت شما را پایین نمی آورد و تاثیری در سرعت سایت شما ندارد.

10 ابزارک وردپرس اختصاصی افزونه WP Review Pro با قابلیت سفارشی سازی

تعداد 10 ابزارک حرفه ای همراه با نصب افزونه امتیاز دهی وردپرس به ابزارک های سایت شما اضافه می شوند. شما می توانید از این ابزارک ها برای افزودن انواع نقد و بررسی به سایدبار، فوتر یا هر ناحیه ابزارکی دیگر استفاده کنید.

قابلیت توسعه آسان و افزودن ویژگی های بیشتر

شاید شما یک توسعه دهنده افزونه باشید و یا برای سایت خود نیاز به توسعه ویژگی های و امکانات افزونه WP Review Pro ( افزونه امتیاز دهی ستاره ای ) داشته باشید. افزونه ریویو پرو به گونه ای کدنویسی شده است که توسعه دهندگان افزونه بتوانند به آسانی افزونه ریویو پرو توسعه دهند. با وجود فیلتر های متعدد در نظر گرفته شده در کدنویسی افزونه هرنوع توسعه ای در افزونه امکان پذیر است. توسعه دهندگان و افزونه نویس ها می توانند به راحتی قالب های دلخواه شما را برایتان طراحی و به افزونه اضافه نماید. اگر شما قابلیت هایی که فکر می کنید نیاز دارید ولی در افزونه پیدا نمی شود را می تواند به سادگی به افزونه اضافه کنید.

پشتیبانی از وردپرس شبکه افزونه امتیاز دهی ستاره ای 

فرقی ندارد که شما از یک سایت استفاده می کنید یا مجموعه ای از سایت ها را توسط وردپرس شبکه مدریت می کنید. از افزونه WP Review Pro ( افزونه امتیاز دهی ستاره ای )  استفاده کنید تا انواع سیستم امتیاز دهی وردپرس را طراحی کرده و در سایت های خود قرار دهید.

سایر امکانات افزونه Review Pro WP فارسی افزونه امتیاز دهی ستاره ای

– قالب های آماده مشابه برند های محبوب دنیا
– افزودن متن دلخواه در سیستم امتیاز دهی ستاره ای وردپرس
– قابلیت سفارشی سازی آیکن دلخواه به جای ستاره
– پشتیبانی از نمایش محصولات در گوگل
– گزینه انتخاب تصاویر بندانگشتی
– مدیریت نقش های کاربری

افزونه به صورت اورجینال تهیه شده و نال شده نیست. 

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)

شما باید برای ارسال یک بررسی وارد شوید

به بالای صفحه بردن