آقای وردپرس » محصولات » معرفی و دانلود افزونه بکاپ وردپرس Snapshot Pro فارسی
افزونه بکاپ وردپرس Snapshot Pro

معرفی و دانلود افزونه بکاپ وردپرس Snapshot Pro فارسی

با سلام خدمت کاربران اقای وردپرس. امروز ما در خدمت شما هستیم با معرفی و در آخر دانلود افزونه بکاپ وردپرس Snapshot Pro.

 افزونه بکاپ وردپرس Snapshot Pro

حالا وقت پاسخ به سوال افزونه Snapshot Pro چیست و چه کاربردی دارد است.

افزونه بکاپ وردپرس Snapshot Pro یک افزونه کامل برای بکاپ گیری از سایت وردپرسی شما می باشد. افزونه Snapshot Pro با بکاپ گرفتن از سایت وردپرسی شما آن هم به طور هوشمند و زمان بندی شده امنیت اطلاعات و سایت شما را تضمین می کند. همچنین زمانی که شما نیاز به بازیابی اطلاعات و سایت خود هستید ، تنها با یک کلیک بازیابی را برای شما انجام می دهد.
افزونه Snapshot Pro با بیش از 630 هزار دانلود یکی از بهترین و محبوب ترین افزونه های بکاپ گرفتن از ودرپرس پرمیوم می باشد. سازگاری بالای این افزونه با قالب ها و دیگر افزونه ها و بروزرسانی منظم آن توسط توسعه دهنده می توان از مهمترین دلایل محبوبیت افزونه Snapshot Pro دانست.

بکاپ سایت وردپرسی شما به صورت زمان بندی شده

بکاپ سایت وردپرسی شما به صورت زمان بندی شده

یکی از دلایل اهمیت بکاپ و نیاز به بازگردانی بکاپ سایت وردپرس ، اش کلاتی است که در اثر تغییر کد ها یا نصب افزونه ها رخ می دهد. اما با استفاده از افزونه Snapshot Pro با با بکاپ گیری از سایت وردپرسی شما پیش از هر گونه تغییری در سایت ، پایدار ترین حالت سایت وردپرس شما را پیش از خرابی ذخیره می کند. بنابراین با کمک افزونه Snapshot Pro بکاپ گیری به صورت زمان بندی شده انجام می شود و شما می توانید اشتباهات و خطا های به وجود آمده را به آسانی جبران کنید.

بکاپ سایت وردپرسی شما خارج از هاست میزبانی

بکاپ سایت وردپرسی شما خارج از هاست میزبانی

بکاپ گرفتن از سایت وردپرس بر روی هاست سایت یکی از سریع ترین روش های افزونه های بکاپ سایت ودرپرس می باشد. اما کار افزونه Snapshot Pro به همین جا ختم نمی شود. اگر هاست شما مورد حمله قرار گیرد و هک شود و یا کلا از دسترس خارج شود و اطلاعات روی هاست در دسترس نباشد ، عملا شما به بکاپ سایت خود نیز دسترسی ندارید. افزونه Snapshot Pro امکان بکاپ گرفتن از سایت وردپرسی شما خارج از فضای هاست سایت را نیز فراهم می کند. بنابراین شما می توانید علاوه بر بکاپ سایت خود بر روی هاست سایت ، بکاپ ها را بر روی یک هاست دیگر نیز داشته باشید. همچنین Snapshot Pro از محبوب ترین فضاهای ذخیره سازی ابری نیز مانند Dropbox ، Amazon S3 ، Google Drive ، FTP ، SFTP پشتیبانی می کند.

پشتیبانی از Dropbox ، Amazon S3 ، Google Drive ، FTP ، SFTP

 

 

تنظیمات دقیق و کنترل شده در افزونه بکاپ وردپرس

تنظیمات دقیق و کنترل شده در افزونه بکاپ وردپرس

یکی از مسائلی که در بکاپ گیری مهم است ، انتخاب موارد و دوره بکاپ گرفتن از هرکدام می باشد. برای نمونه بکاپ از دیتابیس وردپرس یکی از موارد مهم و اساسی سایت می باشد. فایل ها و اسناد سایت نیز از موارد مهم در بکاپ گرفتن هستند. برای یک سایت که با تراکنش های مالی در ارتباط است و همچنین سایتی که تولید محتوای سنگینی دارد و فایل ها و دیتابیس های ارزشمندی دارد ،  احتملا نیاز به بکاپ گیری ساعتی از اطلاعات دیتابیس باشند. انتخاب یک استراتژی مناسب و دقیق برای بکاپ گیری از سایت وردپرسی شما بسیار مهم است. افزونه Snapshot Pro با در اختیار قرار داردن ابزارهای کامل مورد نیاز برای بکاپ گیری ، هر نوع برنامه ریزی را برای شما فراهم می کند. برای مثال می توانید با افزونه Snapshot Pro به صورت هفتگی از فایل ها و اطلاعات سایت و همچنین به صورت روزانه از دیتابیس های سایت وردپرسی خود بکاپ گیری کنید و برای همیشه اطلاعات خود را در امنیت کامل نگهداری کنید.
افزونه Snapshot Pro برای جلوگیری از اشغال بیش از حد فضای محل ذخیره سازی از فایل های بکاپ قدیمی نیز برنامه دارد. با توجه به مهم و حیاتی بودن فایل ها و زمان نگهداری از آنها به آسانی می توانید فضای ذخیره سازی بکاپ ها را مدریت کنید. افزونه Snapshot Pro با تنظیمات اختصاصی خود ، امکان پاک کردن فایل های قدیمی تر را به شما می دهد.

بکاپ سایت وردپرسی شما از وردپرس شبکه

بکاپ سایت وردپرسی شما از وردپرس شبکه

اگر از وردپرس شکبه استفاده می کنید و به دنبال یک راه آسان برای بکاپ گرفتن از ودرپرس شکبه ای هستید ما به شما افزونه بکاپ وردپرس Snapshot Pro پیشنهاد می کنیم. افزونه Snapshot Pro با وردپرس شبکه سازگار است. با نصب افزونه Snapshot Pro به آسانی می توانید امکانات بکاپ گیری از وردپرس شبکه را در سایت شبکه ای خود تنظیم کنید. بنابراین شما می توانید به آسانی از تمامی امکانات بکاپ گیری پیشرفته در سایت شبکه ای خود بهره مند شوید.

بازگردانی بکاپ سایت ودرپرسی شما از پیشخوان با افزونه بکاپ وردپرس

بازگردانی بکاپ سایت ودرپرسی شما از پیشخوانافزونه بکاپ وردپرسSnapshot Pro علاوه بر امکان به آسانی و با چند کلیک بکاپ گرفتن ، امکان بازگردانی آسان و با چند کلیک بکاپ را نیز فراهم کرده است. به آسانی تنها با چند کلیک در پیشخوان وردپرس خود و بدون نیاز به داشتن دانش دیتابیس و … ، می توانید بکاپ سایت را بازگردانی کنید. افزونه Snapshot Pro امکان استفاده از بکاپ های برچسب گذاری شده و پیدا کردن سریع و بازیابی بکاپ را به شما می دهد. علاوه بر این موارد ، در افزونه Snapshot Pro بازگردانی بکاپ وردپرس به روش دستی نیز امکان پذیر می باشد.

رفع مشکل خرابی سایت در اثر نصب افزونه ناقص

رفع مشکل خرابی سایت در اثر نصب افزونه ناقص

امکان نصب افزونه ها و نصب قالب ها وردپرس یکی از دلایل محبوب بودن وردپرس می باشد. استفاده از افزونه ها و قالب ها ، طراحی سایت بدون نیاز به به کد نویسی را محقق می سازد. اما بعضی اوقات ممکن است نصب افزونه یا قالب باعث از کار افتادن سایت شما باشد. اما با داشتن افزونه بکاپ وردپرس Snapshot Pro نیازی نیست نگران این مشکل باشید.

دیگر ویژگی های افزونه بکاپ وردپرس Snapshot Pro:

هماهنگی کامل افزونه Snapshot Pro با سرویس گوگل درایو
هماهنگ با سرویس دراپ باکس
هماهنگ با سرویس آمازون اس تر
هماهنگ با پروتکل FTP و SFTP
بکاپ های مدیریت شده
نمایش اطلاعات سرور در افزونه Snapshot Pro
مدیریت منابع و نمایش حافظه مصرف شده
افزونه Snapshot Pro بهترین افزونه برای بکاپ سایت وردپرس شبکه ای
بکاپ گرفتن و بهینه سازی در ZIP آن هم به صورت همزمان
پشتیبانی از ZipArchive
پشتیبانی از PclZip
تقسیم بندی پردازش جهت جلوگیری از توقف بکاپ
افزونه Snapshot Pro برای بکاپ گرفتن قابل زمان بندی شدن است
افزونه Snapshot Pro قادر به تنظیم زمان بکاپ گرفتن دوره ای از سایت وردپرس
بکاپ گرفتن در هر زمان
امکان بکاپ گرفتن به صورت دستی
امکان فول بکاپ گرفتن از سایت با افزونه Snapshot Pro
بکاپ گیری از فایل ها و رسانه ها
امکان جلوگیری از بکاپ فایل های دلخواه و غیر ضروری
تعیین فولدر دلخواه جهت گرفتن بکاپ در افزونه Snapshot Pro
فایل های گزارش بکاپ قابل دانلود
بازیابی بکاپ سایت وردپرسی تنها با یک کلیک
استفاده از جداول استاندارد وردپرس
همگام سازی میرور
قادر به تنظیم کردن تعداد بکاپ جهت ذخیره سازی
حذف خودکار قدیمی ترین فایل بکاپ

5/5 (1 رای)

شما باید برای ارسال یک بررسی وارد شوید

به بالای صفحه بردن