آقای وردپرس » دانلود ها » معرفی و دانلود قالب Divi فارسی
قالب وردپرس دیوی - قالب divi وردپرس

قالب Divi فارسی اورجینال – قالب وردپرس دیوی

  لینک کوتاه : https://zaya.io/tl76e

قالب وردپرس دیوی

با سلام خدمت تمامی کاربران آقای وردپرس

 

در خدمت شما هستیم با معرفی و در آخر خرید قالب Divi فارسی ( قالب وردپرس دیوی ‌)

قالب وردپرس دیوی - قالب divi وردپرس
قالب وردپرس دیوی – قالب divi وردپرس

قالب Divi وردپرس ( قالب وردپرس دیوی )

قالب Divi ( قالب وردپرس دیوی ) یک قالب چند کاره وردپرس با امکانات شگفت انگیز می باشد از سایت الگانت تمز . صفحه سازی از ویژگی های منحصر به فرد قالب Divi می باشد. بی شک صفحه ساز قالب Divi ( قالب وردپرس دیوی ) حرفه ای ترین صفحه ساز در قالب های وردپرس می باشد.

 

صفحه ساز قالب Divi وردپرس ( قالب وردپرس دیوی )

صفحه ساز قالب Divi ( قالب وردپرس دیوی )  بسیار سبک و سریع می باشد. بدون نیاز به کد نویسی و ویرایشگر در پیشخوان ، صفحات را طراحی کنید. با استفاده از قالب Divi شما قادر هستید که کاملا دیداری و ویژوال به طراحی صفحه مورد نظر خود بپردازید. ویرایشگر دیداری با این امکانات و کارایی تاکنون برای وردپرس ارائه نشده است. صفحه ساز قالب Divi تحولی در طراحی سایت با وردپرس می باشد.

پنل تنظیمات قالب دیوی - قالب Divi وردپرس
پنل تنظیمات قالب دیوی – قالب Divi وردپرس

پنل تنظیمات حرفه ای قالب وردپرس دیوی

در پنل تنظیمات قالب Divi بیش از 100 گزینه شخصی سازی سایت به شما ارائه می دهد. در نتیجه شخصی سازی قالب Divi بسیار آسان است. گزینه های زیاد موجود در این بخش باعث شده است تا شما بدون محدودیت صفحات را طراحی کنید.

قابلیت شخصی سازی بالا قالب وردپرس دیوی

تمامی المان ها در قالب Divi قابل شخصی سازی می باشند. فونت ها ، رنگ بندی ، اندازه ها ، فاصله ها و استایل دلخواه همگی قابل شخصی سازی هستند. با استفاه از المان های Divi Builder محدودیتی در طراحی صفحات نخواهید داشت.

طراحی سایت و نمایش لحظه ای قالب Divi وردپرس

در طراحی سایت با قالب Divi همه چیز در لحظه نمایش داده می شود. به محض اینکه شما تغییری در طراحی صفحه ایجاد کنید نتیجه را مشاهده می کنید.

طراحی اختصاصی سایت در حالت ریسپانسیو

به لطف صفحه ساز قالب Divi شما می توانید حالت موبایلی و ریسپانسیو را نیز به صورت اختصاصی طراحی کنید. در این قالب امکان ویرایش در ابعاد مختلف نمایشگرها را به شما داده خواهد شد. درنتیجه شما می توانید تغییرات دلخواه خود را به صورت ویژوال طراحی کنید.

طراحی چیدمان صفحه سایت قالب وردپرس دیوی

با استفاده از قالب Divi ( قالب وردپرس دیوی )  دیگر نگران ساخت صفحات پیچیده نباشید. در قالب Divi وردپرس همه چیز به آسانی قابل کنترل می باشد. ردیف ها و ستون ها با مکان های قرار گیری دلخواه را تعریف کنید و بقیه کار را به صفحه ساز قالب Divi وردپرس بسپارید. ردیف ها و ستون ها در صورت نیاز هم عرض می شوند و صفحه مورد نظر نیز به صورت هوشمند پر خواهد شد.

ویرایشگر هدر، منوی موبایلی و مگامنو قالب وردپرس دیوی 

قالب Divi ( قالب وردپرس دیوی )  گزینه های بسیاری برای طراحی هدر سایت دارد. به کمک این گزینه ها شما می توانید وب سایت های محصر به فرد و شگفت انگیزی طراحی کنید. گزینه تعیین محل قرارگیری لوگو در هدر نیز ارائه شده است. همچنین شما قادر هستید که  منوی عمودی یا افقی در سایت خود در اختیار داشته باشید. ویژگی مخفی کردن هدر پیش از اسکرول نیز در اختیار شما قرار می گیرد. رنگ ها را به دلخواه شحصی سازی کنید و یا هدر بی رنگ طراحی کنید. برای صفحه نمایش های کوچک منوی موبایلی شگقت انگیزی ارائه شده است.

ویرایش آسان محتوا

طراحی صفحات فقط به چیدمان صفحات و المان ها خلاصه نمی شود. در صفحه ساز قالب Divi شما می تاونید محتوا را به آسانی تغییر دهید. کافی است روی متن مورد نظر کلیک کرده و شروع به نوشتن کنید.

بیش از 20 طرح چیدمان آماده

قالب Divi بیش از 20 طرح آماده را در خدمت شما قرار می دهد. منظور از چیدمان آماده، طرح بندی صفحه است که می توانید برای شروع طراحی یک صفحه از آن استفاده کنید و المان ها را در آن بچینید. در نتیجه برای شروع طراحی صفحات خیلی سریع می توانید با یکی از طرح های آماده کار را شروع کنید و پس از آن ویرایش های لازم المان های مورد نظر را به آن اعمال نمایید.

بیش از 800 دمو قالب Divi
بیش از 800 دمو قالب Divi

بیش از 800 دمو

قالب Divi بیش از 800 طرح آماده شامل بیش از 127 سایت از پیش ساخته شده دارد. ما تمامی این مجموعه را همراه با لایسنس قالب Divi در اختیار شما قرار می دهیم.

المان های پر کاربرد

قطعا در طراحی یک سایت امکان دارد که المان های تکراری در صفحات مختلف داشته باشید. ویژگی تعریف المان های سراسری در قالب Divi ( قالب وردپرس دیوی) موجود است. با طراحی یک المان و شخصی سازی آن می توانید آن را به عنوان یک المان سراسری تعریف کنید و در هر صفحه که نیاز باشد می توانید از آن المان استفاده نمایید.
اهمیت المان تکراری زمانی مشخص می شود که شما قصد داشته باشید که آن را تغییی دهید. در حالت کلی باید تمام صفحات که شامل آن المان است را ویرایش نمایید. اما با امکان المان سراسری قالب Divi  دیگر نیازی به نگرانی نیست. با ویرایش المان سراسری نتیجه تغییرات را در تمام صفحات خواهید داشت.

46 المان طراحی صفحه ( قالب وردپرس دیوی )

قالب Divi دارای المان های متعدد طراحی صفحات می باشد. با استفاده از این المان ها و ترکیب آن ها، می تاونید هر نوع طرحی که در نظر دارید را ، طراحی کنید. ردیف ها و ستون ها را طرح بندی نمایید. و پس المان ها را در جای خود قرار دهید. تمامی این ویژگی ها دست شما را در طراحی باز گذاشته اند. با استفاده از کتابخانه و المان های قالب Divi به آسانی قادر هستید که  شگفت انگیز ترین و حرفه ای ترین صفحات را طرح بندی و طراحی کنید. المان های قالب Divi عبارت اند از:
– ایمیل
– نمودار میله ای یا نوار پیشرفت
– وبلاگ
– blurb
– دکمه
– کال تو اکشن
– نمودار دایره ای
– جستجو
– فروشگاه
– جدول قیمت گذاری
– سایدبار
– اسلایدر
– کد
– دیدگاه ها
– فرم تماس
– شمارش معکوس
– تقسیم کننده
– ویدئو
– اسلایدر ویدئو
– پخش صوت
– گالری تصاویر
– تصویر
– آکاردئون
– بخش نمونه کار قابل فیلتر
– منوی نوشته ها
– اسلایدر نوشته ها
– عنوان نوشته
– هدر
– دنبال کننده های شبکه های اجتماعی
– تب بندی
– شمارنده
– شخص
– نمونه کار
– متن
– تغییر وضعیت
– گواهی نامه ها
– و…

قالب دیوی با لایسنس اوریجینال ارائه میگردد و شما میتوانید از همه امکانات آن به صورت کامل استفاده کنید

Shopping Cart
  • سبد خریدتان خالی است.
به بالای صفحه بردن