افزونه Gravity Forms فارسی

با سلام خدمت کاربران آقای ودرپرس. در خدمت شما هستیم با افزونه Gravity Forms فارسی

معرفی افزونه Gravity Forms

افزونه Gravity For یک افزونه فرم ساز وردپرس می باشد. با استفاده از افزونه گرویتی فرم می توانید هرگونه فرمی را برای سایت خود طراحی کنید. امکان دارد که فرم مورد نظر شما یک فرم تماس با ما ساده یا ممکن است یک فرم ثبت نام آزمون با دریافت اطلاعات در چند مرحله مجزا و حرفه ای نیاز داشته باشید. برای مثال شما برای ثبت نام یک دوره آموزشی نیاز به دریافت اطلاعات شخصی ، عمومی و تخصصی افراد در سه مرحله هستید. شما می توانید با کمک این افزونه به آسانی فرم مورد نظر چند مرحله ای یا تک مرحله ای خود را بسازید.ساخت فرم ها در افزونه Gravity Forms محدودیت ندارد. شما قادر هستید که بینهایت فرم مختلف و با ساختار های متفاوت و دلخواه بسازید. همچنین می توانید فرم های ساخته شده با افزونه گرویتی فرم  را به یک اطلاع رسانی مانند ایمیل متصل کنید. افزونه گرویتی فرم دارای انواع فیلد ها (Field) از قبیل نام ،تلفن ، آدرس ، آدرس سایت ، آدرس ایمیل ، آپلود ، بند نوشته ، فیلد های انتخابی مانند Combo Box ، Check Box و انتخاب های رادیویی و … می باشد. افزونه Gravity Forms در ایران با نام های گرویتی فرم ، گرویتی قرمز یا گراویتی قزمر نیز شناخته می شود.

حال نوبت بررسی ویژگی های افزونه Gravity Forms می باشد 

 

قدرتمند با کارایی آسان

افزونه Gravity For شما را قادر می سازد تا با صرف کمترین زمان و با استفاده از ابزار های گرافیکی فرم دلخواه خود را بسازید. فیلد های مورد نظر خود را انتخاب و به فرم اضافه کنید. تنظیمات مورد نیاز خود در افزونه گرویتی فرم سادگی انجام دهید و به آسانی فرم را برای نمایش در سایت خود قرار دهید. 

استفاده از منطق شرطی در  افزونه Gravity Forms

امکان دارد که شما بخواهید فرم خود را در شرایط خاصی بگذارید. برای مثال اگر کاربری در فرم عمومی برای جنسیت گذینه مذکر را انتخاب کرد ، یک فرم برای اون نشان داده شود برای برای انتخاب گذینه مونث یک فرم دیگر به نمایش در آید. با استفاده از ویژگی منطق شرطی در افزونه Gravity Forms به آسانی می توانید چنین فرم هایی را بسازید.

امکان استفاده بیش از 30 نوع فیلد (Field) ورودی

افزونه Gravity Forms انواع و اقسام متفاوت فیلد ها را در اختیار شما قرار می دهد. به نقل از توسعه دهنده: ” شما به ما اعتماد کنید تا انگشتانتان از شما تشکر کنند.” یکی دیگر از امکانات کاربردی افزونه گرویتی فرم فرم های انتخابی آماده آن می باشد. برای مثال فیلد های انتخابی برای مذکر یا مونث ، فروشنده یا خریدار ، موافق یا مخالف ، درجه سنی ، محل زندگی و… 

فیلد های اصلی افزونه Gravity Forms:
– 
فیلد تک خطی: افزودن فیلد های شامل یک خط اطلاعات مانند نام و نام خانوادگی و…
– فیلد بند یا پاراگراف: افزودن فیلدهای توضیح بیشتر ، آدرس ، توضیح درخواست و…
– چک باکس (checkbox): فیلد های چک باکس یا تایید مانند پذیرفتن شرایط و…
– لیست بازشو: فیلد های انتخابی مانند انتخاب جنسیت ، محل زندگی و…
– فیلد اعداد: برای دریافت شماره ملی ، شماره تلفن همراه ، شماره تلفن ثابت و…
– دکمه های رادیویی: برای انتخاب یک مورد از بین چندین مورد. مانند انتخاب یک مورد از موارد 1-کمتر از 5 سال سابقه کار. 2-بین 5 تا 10 سال سابقه کار. 3-بین 10 تا 15 سال سابقه کار. 4-بین 15 تا 20 سال سابقه کار.
– چند انتخاب: برای انتخاب چند مورد مانند انتخاب علاقه مندی ها ، تخصص ها و …
– برگه یا تب: برای ساخت فرم های چند مرحله ای و چند صفحه ای و…

فیلد های اصلی افزونه
فیلد های اصلی افزونه

فیلد های پیشرفته افزونه Gravity Forms: برای دریافت اطلاعات بر اساس فرمت خاص استفاده می شود:
– فیلد تلفن
– فیلد آدرس
– فیلد کد ملی
– فیلد تاریخ
– فیلد زمان
– فیلد کد امنیتی
– فیلد وب سایت
– فیلد ایمیل
– فیلد بارگذاری فایل
– فیلد های قیمت گذاری
– فیلد های ارسال نوشته شده توسط افزونه گرویتی فرم
– و…

فیلد های پیشرفته افزونه Gravity Forms
فیلد های پیشرفته

 اطلاع رسانی از طریق ایمیل در افزونه Gravity Forms

با ویژگی اطلاع رسانی ایمیلی افزونه Gravity Forms دیگر نگران از دست دادن مشتری نباشید. با تنظیم ایمیل به راحتی از فرم های ثبت شده در ایمیل خود با خبر شوید.

بارگذاری فایل در افزونه Gravity Forms

امکان دارد که در یک فرم نیاز باشد فایلی از طرف کاربر دریافت کنید. مثلا برای دریافت رسید واریزی و یا تایید هویت به تصویر فیش بانکی یا کارت ملی نیاز داشته باشید. یا ممکن است که شما بخواهید که کاربر رزومه خود را در یک فایل PDF برای شما ارسال کند. با کمک فیلد بارگذاری فایل در افزونه Gravity Forms به راحتی قادر هستید که امکان آپلود فایل را در فرم خود ایجاد کنید. افزونه گرویتی فرم فکر همه جا را کرده تا شما به راحتی فرم خود را بسازید.

ماشین حساب

در افزونه گرویتی فرم امکان ساختن فرم هایی که در آن نیاز است که محاسباتی انجام شود نیز فراهم کرده است. برای مثال فرض کنید که در یک فرم ثبت نام سفارش خدمات کاربر با انتخاب موارد مورد نیاز خود در هر بخش شخصی ترین فاکتور را برای خود ایجاد می کند. برای ثبت چنین سفارش هایی نیاز هست که شما هزینه سفارشات را محاسبه کنید. ولی با تنظیم گذینه های مورد نظر در افزونه گرویتی فرم تمامی محاسبات به صورت اتوماتیک انجام می شود.

ذخیره فرم های نیمه پر شده توسط کاربرد برای تکمیل در زمانی دیگر تنها در افزونه گرویتی فرم

امکان دارد که یک فرم ثبت اطلاعات با فیلد های متعددی داشته باشید و یا فرم شما چندین مرحله داشته باشد. در این صورت اگر کاربری نصف فرم را پر کرده ولی برای تکمیل بخشی از اطلاعات مانند تهیه تصاویر و یا … ، مجبور به بستن فرم و تکمیل آن در زمانی دیگر شود. معمولا با بستن فرم کل اطلاعات  حذف می شوند و کاربر مجبور است که از اول فرم را پر کند. ولی در افزونه Gravity Forms این چنین نیست. در افزونه گرویتی فرم این امکان وجود دارد که کاربر در زمان های مختلفی فرم را تکمیل کند.

ساخت نوشته وردپرس توسط افزونه Gravity Forms

امکان دارد که شما بخواهید توسط کابران خود محتوا تولید کنید. افزونه Gravity Forms شما را قادر می سازد تا در قسمت نمایش سایت خود از فرم ها برای تولید نوشته استفاده کنید.

محافظت از فرم ها در برابر اسپم ها توسط افزونه Gravity Forms

محافظت از فرم ها در برابر اسپم ها توسط افزونه Gravity Forms
محافظت از فرم ها در برابر اسپم ها

یکی از مسائل بسیار ازار دهنده برای مدیران سایت ها ، اسپم ها هستند. با استفاده از ابزار های ری کپچای گوگل ، Really Simple Captcha و افزونه Akismet در افزونه Gravity Forms دیگر اسپم دریافت نمی کنید.

ایجاد محدودیت در ثبت فرم در زمان های خاص یا تعداد ثبت

ایجاد محدودیت در ثبت فرم در زمان های خاص یا تعداد ثبت
ایجاد محدودیت در ثبت فرم در زمان های خاص یا تعداد ثبت

امکان دارد که شما بخواهید فراخوان ثبت نام در یک بازه زمانی خاص برای کاربران داشته باشید. برای مثال شما برای ثبت نام برای یک سمینار و یا وبینار مدت زمان مشخصی را در نظر می گیرید. یا امکان دارد که قصد ارائه تخفیف به 10 نفر اولی که این محصول را خریداری کنند ، داشته باشید. در چنین مواقعی افزونه Gravity Forms شما را قادر می سازد که تا مهلت زمانی و یا تعداد فرم های ثبت شده را محدود کنید. با استفاده از افزونه گرویتی فرم شما قادر به ساخت هر فرمی هستید.

فرم ثبت سفارش و پرداخت آنلاین

افزونه Gravity Forms شما را قادر می سازد تا فرم های ثبت سفارش را به آسانی طراحی کنید. شما می توانید با طراحی یک فرم چند مرحله ای مشخصات سفارشی مشتری را دریافت و در آخر نیز فرم پرداخت را برای مشتری خود به نمایش بگذارید. با افزونه گرویتی فرم تمامی این کارها را به راحتی انجام دهید.

 

طراحی فرم ریسپانسیو (responsive)

یکی از چالش های سخت و بزرگ در افزونه های فرم ساز وردپرس ، داشتن نمایش مناسب برای تلفن های هوشمند و تبلت ها می باشد. اما با کمک افزونه Gravity Forms دیگر نگران نمایش فرم در تلفن های هوشمند و  تبلت ها نباشید. تمامی طراحی ها به صورت اتوماتیک و هوشمند توسط افزونه گرویتی فرم انجام می شوند.

افزونه گرویتی فرم و یکپارچه سازی با سیستم های مختلف

افزونه گرویتی فروم و یکپارچه سازی با سیستم های مختلف

افزونه گرویتی فرم و یکپارچه سازی با سیستم های مختلف

با کمک یک پارچه سازی افزونه Gravity Forms با سیستم ها و اپلیکیشن ها خود لذت دریافت اطلاعات از کاربران را چندین برابر بیشتر تجربه کنید. سیستم های بی شماری توسط افزونه گرویتی فرم برای یکپارچه سازی پشتیبانی می شوند.  برخی از این امکانات به صورت پیش فرض در افزونه گرویتی فرم قرار داده شده است. برخی دیگر نیز با اسفاده از افزونه های جانبی دیگر افزونه گرویتی فرم در دسترس قرار می گیرند.

– دراپ باکس(Dropbox)
– Highrise
– پی پال (برای فرم پرداخت در افزونه گرویتی فرم)
– پنل پیامک Twilio
– Stripe
– Help Scout
– میل چیمپ (MailChimp)
– Zapier
– iContact
– AWeber
– GetResponse
– Freshbooks
– emma
– Campiagn Monitor
– Slac
– و…

افزونه های جانبی افزونه Gravity Forms فارسی

توسعه دهنده افزونه گرویتی فرم با ارائه افزونه های جانبی دیگر امکانات این افزونه را چند برابر کرده است. افزونه ای جانبی یا Add-Ons رایگان و یا افزونه های جانبی پرمیوم افزونه Gravity Forms معرفی شدند. از جمله کاربردی ترین افزونه های پرمیوم افزونه Gravity Forms عبارت اند از: 

– ثبت نام کاربران در سایت وردپرس با استفاده از افزونه گرویتی فرم
– ساخت نظرسنجی
– ساخت پرسشنامه آنلاین 

– جمع آوری اطلاعات فرم های نیمه پر شده
– دریافت امضای الکترونیکی کاربران
– ایجاد انواع کوئیز و آزمون آنلاین
– ایجاد کد تخفیف
– Gravity +
– GravityView
– Gravity Flow
– Gravity Wiz
– GravityPDF
– ForGravity
– JetSloth

افزونه های جانبی افزونه Gravity Forms فارسی

افزونه های جانبی افزونه Gravity Forms فارسی

افزونه های جانبی افزونه Gravity Forms فارسی

افزونه های جانبی افزونه Gravity Forms فارسی

افزونه های جانبی افزونه Gravity Forms فارسی
افزونه های جانبی افزونه Gravity Forms فارسی

 

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)

شما باید برای ارسال یک بررسی وارد شوید

به بالای صفحه بردن