شرایط و قوانین انجمن آقای وردپرس

Currently, there are 0 users and 1 guest visiting this topic.
در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • نویسنده
  نوشته‌ها
 • #4494

  به انجمن پشتیبانی تخصصی پارسی آقای وردپرس خوش آمدید .
  این انجن مکان پشتیبانی آقای وردپرس از شماست تا بتوانیم با کمک هم وبنگاری پارسی را توسعه بخشیم. هر مکان کاربرمداری برای حفظ آرامش و آسودگی خاطر کاربران خود نکاتی را وضع میکند به عنوان شرایط استفاده از سرویس ، که انجمن آقای وردپرس نیز از این قاعده مستثنی نیست. توجه شما را موارد زیر جلب می کنیم :

  1. در هنگام ثبت نام از انتخاب نام کاربری غیراخلاقی و نامناسب خودداری نمایید . در صورتی که پس از ثبت نام این قوانین را مشاهده می کنید ، نسبت به تغییر نام کاربری خود به یکی از مدیران پیام خصوصی ارسال کنید . شما تنها 1 ساعت بعد از ثبت نام خود مهلت دارید نام کاربری نامناسب خود را تغییر دهید در غیراینصورت اکانت شما مسدود خواهد شد .

  2. اواتار مناسبی انتخاب کنید. انتخاب آواتار و تصویر شخصی برای پروفایل نیز مهم است و شامل موارد غیراخلاقی نباید باشد . در صورت مشاهده چنین آواتاری دسترسی کاربر خاطی به انجمن بسته خواهد شد .
  لازم به ذکر است برای انتخاب اواتار باید از سایت Gravatar اواتار خود را انتخاب کنید

  3. ارسال تاپیک می بایست بهینه باشد . شما باید تاپیک ها را در بخش های مربوط به خود ارسال نمایید. بار اول توسط مدیران منتقل خواهد شد اما در صورت مشاهده ی تکرار این امر ، اخطار دریافت خواهید کرد .

  4. تاپیک تکراری ارسال نکنید . لطفا برای آسودگی در پاسخ گویی به تاپیک شما و دیگران ، از تکرار یک تاپیک در بخش های مختلف انجمن خودداری نمایید.

  5. اسپم ارسال نکنید . برای تشکر از پاسخ دیگران در موضوع شما ، تنها از کلید “می پسندم”استفاده نمایید و از ارسال جملاتی مانند ” تشکر / ممنون / برم انجام بدم ببینم چی میشه / آقا جواب من چی شد ؟ / چرا کسی جواب نمیده ؟ / زود باشید عجله دارم ” و از این قبیل خودداری نمایید . در صورت پاسخ نگرفتن نیز صبور باشید . برخی از مشکلات شما نیازمند به آزمون خطا و تحقیق توسط کاربران هستند .

  6. احترام بگذارید . هنگام ارسال پاسخ به تاپیک و یا پرسش سوال جدید ، از کلمات نامناسب و رکیک استفاده نکنید . توهین و تمسخر قومیت های مذهبی و نژادی و گویشی به شدت برخورد خواهد شد و کاربر خاطی ( با هر درجه ای ) مسدود خواهد شد . از تحقیر در انجمن ها خودداری نمایید . هر شخصی در هر موضوعی تخصص دارد و در برخی دیگر نیز شاید اطلاعی نداشته باشد . پس میبایست به معلومات یکدیگر احترام بگذارید.

  7. پیام خصوصی را کنترل کنید . در پیام خصوصی هایتان ، مشخصات و اطلاعات خصوصی سایتتان مانند یوزرنیم و پسورد را در اختیار هر شخصی قرار ندهید . مدیران قابل اطمینان ترین افراد برای ارائه ی این مشخصات هستند . مسولیت سوء استفاده این مشخصات توسط دیگر کاربران انجمن برعهده ی خودتان خواهد بود . ایجاد هرج و مرج و برهم زدن نظر انجمن در پیام های خصوصی به شدت برخورد خواهد شد و کاربر خاطی با هر درجه ای بلاک می شود .

  8. در پیام خصوصی از مدیران شکایت کنید ! در صورتی که از نحوه ی مدیریت کاربری شکایت یا انتقادی داشتید با مدیرکل hamed از طریق پیام خصوصی در میان بگذارید .

  9. در پیام خصوصی پرسش نکنید . سوالات عمومی در بابا مشکلات شما در پیام خصوصی پاسخ داده نخواهد شد .

  10. آپلود فایل ها در انجمن آقای وردپرس : فضای کافی برای آپلود فایل های شما در سایت آقای وردپرس وجود دارد پس خواهشمندیم از قرار دادن لینک های مستقیم و سایت های دیگر جدا خودداری کنید و در صورت تکرار اخطار دریافت میکنید .

  11. قوانین تغییر خواهند کرد !؟ این قوانین مربوط به این دوره و زمان فعالیت انجمن است . امکان دارد در طول فعالیت و با توجه به اضافه شدن بخش ها و خدمات دیگر و دوره های مخصوص نکاتی دیگر اضافه شود ، بنابراین در نظر داشته باشید که فرد خاطی با توجه به قوانین همان زمان مورد مجازات قرار خواهد گرفت .

  باتشکر از شما. مدیریت انجمن آقای وردپرس

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • انجمن ‘قوانین ، اطلاعیه ها و اخبار انجمن’ برای موضوع ها و پاسخ ها جدید بسته است.
Shopping Cart
 • سبد خریدتان خالی است.
به بالای صفحه بردن