آقای وردپرس » پشتیبانی سایت وردپرس ، خدمات وردپرس و پشتیبانی وردپرس

پشتیبانی سایت وردپرس ، خدمات وردپرس و پشتیبانی وردپرس

راهنمای مقاله نمایش

پشتیبانی سایت وردپرس با آقای وردپرس

پشتیبانی سایت وردپرس و پشتیبانی آنلاین سایت وردپرس با بهترین امکانات و خدمات پشتیبانی سایت وردپرس

 

 

 

 

پشتیبانی سایت وردپرس

سبقت از رقیبان با پشتیبانی آقای وردپرس

چقدر خوب میشد شما تمام زمانی که صرف پیدا کردن مشکل سایت وردپرس خود و حل مشکلات عجیب سایت خود را پس میگرفتید ؟؟ همه این مشکلات و زمان برای سایت وردپرس خود یا مشتری شما بوده است و تمامی این زمان صرف امنیت ، سرعت و پشتیبانی سایت وردپرس بوده و میتوانید با سپردن سایت خود به آقای وردپرس همه این زمان ها را داشته باشید و وقت خود را تلف نکنید ‌!

سایت وردپرس شما با پشتیبانی تیم آقای وردپرس به بهترین شکل ممکن در دسترس بازدید کنندگان شما قرار میگیرد و شما میتوانید محتوای خود را منتشر کنید. شما نیازی نیست خود را درگیر مشکلات سایت و سایر مسائل کنید ما پشتیبان شما هستیم !‌

 

چرا خدمات پشتیبانی سایت وردپرس با آقای وردپرس؟

خدمات پشتیبانی سایت وردپرس فارسی با آقای وردپرس

 

 

افزایش سرعت سایت وردپرس شما

افزایش سرعت روزانه ، هفتگی با پشتیبانی وردپرس

یکی از فاکتور های مهم سئو، داشتن وب سایت با سرعت بالا است . تمامی موارد مربوط به بالابردن سرعت سایت شما در سرویس های پشتیبانی سایت آقای وردپرس انجام میشود. تیم پشتیبانی سایت وردپرس ما پلاگین های سنگین و پرمصرف ، قالب های ضعیف از نظر کدنویسی و سئو ، عکس های با حجم بالا ، هاستینگ وردپرس شما و حتی سرویس های اضافه سایت وردپرس شما را بررسی و تشخیص داده و برطرف میکند. بعد از رفع مشکلات سایت شما بهترین افزونه ها ، قالب ها ، تغییرات را برای شما با مشورت شما پیاده سازی میکنیم تا سایت شما با سرعت بالا و کسب موقعیت های بهتر در گوگل نمایش داده شود. رتبه سایت شما روز به روز بهتر شده و کاربران زیادی به سایت شما مراجعه میکنند.

افزایش سرعت سایت

افزایش ترافیک سایت

.

افزایش ورودی موتور های جستجو سایت وردپرس

افزایش ترافیک سایت وردپرس

همه ی مدیران سایت ها خواهان بالا رفتن ترافیک سایتشان هستند، حتی شما !‌ ترافیک بیشتر به معنای کسب درآمد بیشتر است و کسب درآمد بیشتر به شما توانایی بیشتر و بهتر برای گسترش کسب و کار خود میدهد. وقتی به مباحث مربوط سئو وارد میشویم ، تیم آقای وردپرس بهترین تنظیمات و ایده ها و راه ها را به شما پیشنهاد و اجرایی میکند. با راه کار های تیم پشتیبانی سایت وردپرس ما سایت شما برای موتور های جستجو محبوب میشود و میتوانید مکان های بهتری را کسب کنید . ما میدانیم چگونه سایت شما را خیلی خوب و ساده در گوگل ایندکس کنیم تا نتایج خوبی را بگیرید ! اگر میخواهید تا بازدید کننده با روش های استاندارد و طبیعی دریافت کنید اما نمیدانید چطور شروع کنید میتوانید با ما در تماس باشید !

 

افزایش امنیت سایت وردپرس با پشتیبانی آنلاین

ما از سایت وردپرس شما محافظت میکنیم!

آیا تا بحال داستانهای ترسناکی درباره هک شدن سایت شنیده اید ؟ متاسفانه، آنها واقعیت دارند اما خبر خوب اینجاست که ما میتوانیم به شما کمک کنیم. ما از بیشترین حملات بر روی سایت شما جلوگیری میکنیم  و به شما کمک میکنیم تا کنترل سایت خود را در دست بگیرید !‌ در مواقع ضروری وقتی سایت شما زیر حملات شدید و کد های مخرب زیادی داشته باشد ما با هزینه ی خیلی کم این مشکلات را برطرف کرده و سایت شما را سالم به شما تحویل میدهیم !

افزایش امنیت سایت شما

بکاپ سایت وردپرس

بکاپ های مختلف برای سایت وردپرس شما

بکاپ های متعدد با پشتیبانی وردپرس آقای وردپرس

ما از سایت وردپرس شما برای پیشگیری از مشکلات احتمالی بکاپ تهیه میکنیم ، بکاپ های روزانه تا دو ماه ! اگر شما دارای کسب و کار رو به رشدی هستید و مقیاس سایت شما بزرگ است ، بکاپ های تهیه شده به صورت ساعتی انجام میشوند. این بکاپ های ساعتی مناسب برای سایت های فروشگاهی یا خبری با مقیاس بزرگ مناسب است. تمامی بکاپ های گرفته شده در سایت آقای وردپرس و توسط تیم پشتیبانی سایت وردپرس ما در سرور جدا بوده و شما با خیال راحت و اعتماد به ما میتوانید از امن بودن اطلاعات خود خیالی آسوده داشته باشید. تمامی سی بکاپ روزانه ، ماهانه و ساعتی ما در محلی امن ، دور از دسترس هکر ها بوده و در هر زمان که شما این بکاپ ها را نیاز داشته باشید برای شما ریستور یا فرستاده میشود.

سرعت بالا در پاسخگویی پشتیبانی وردپرس

سرعت بالا در پشتیبانی سایت وردپرس

هر مشکلی سایت شما داشته باشد شما میتوانید با ارسال تیکت به تیم پشتیبانی سایت آقای وردپرس اطلاع داده و در زمان کم پاسخ دریافت کنید. تیم خدمات پشتیبانی وردپرس ما  با تجربه بالا درخواست شمارا بررسی و رفع میکند ، مشکلات شما از طریق پلاگین ، قالب و هاست شما در کمتر یک ساعت بررسی میشوند و به شما پاسخ داده میشود. تیم پشتیبانی آقای وردپرس با شرکت های بزرگ خارجی و داخلی همکاری داشته و حتی اگر از نظر هاستینگ مشکلی داشته باشید با انتقال به همکاران با اعتبار ما در سطح بین المللی خیلی زود حل میشود. سایت شما هر مشکلی داشته باشد ، ما میتوانیم مشکل شما را برطرف کنیم !‌

حل مشکلات سایت وردپرس

همکاری پشتیبانی سایت وردپرس

 

همکاری حرفه ای با مشتریان

ما مشتاق همکاری با شما هستیم !

ما در راستای هدف شما و دسترسی به آنچه میخواهید به شما کمک میکنیم !‌ تیم خدمات پشتیبانی وردپرس حرفه ای آقای وردپرس از انجام کار و برطرف کردن مشکلات سایت شما نمیترسند . ما به شما کمک میکنیم تا به بهترین موقعیت ممکن برسید. این فقط یک صحبت ساده نیست ، ما به مشتریان خود خدمات میدهیم و سایت شما و مشتریان ما برای ما با ارزش هستند. در طی چندین سال کار با وردپرس به چندین سایت و شرکت ها و حتی اشخاص کمک کرده ایم تا بتوانند سایت بهتری نسبت به قبل داشته باشند.

 

 

تعرفه خدمات پشتیبانی سایت وردپرس

تعرفه خدمات پشتیبانی آنلاین سایت وردپرس آقای وردپرس

پلن استاندارد پشتیبانی سایت وردپرسپلن پیشرفته پشتیبانی وردپرسپلن حرفه ای پشتیبانیپشتیبانی سایت وردپرسی استارت آپ هاخدمات پشتیبانی سایت وردپرس اختصاصی

استاندارد

پلن پشتیبانی سایت وردپرس

هزار تومان۱۵۰/ماهانه
گزارش هفتگی
نامحدود درخواست
بروز رسانی هفتگی قالب و افزونه
دسترسی به بانک افزونه و قالب پرمیوم
بکاپ روزانه
بازگردانی سریع وبسایت
اتصال به گوگل آنالیتیکس
پشتیبانی ویژه
پاکسازی کامل وب سایت از کد های مخرب
افزایش سرعت سایت وردپرس

پیشرفته

پلن پشتیبانی آنلاین سایت وردپرس

هزار تومان۲۵۰/ماهانه
گزارش هفتگی
نامحدود درخواست
بروز رسانی هفتگی قالب و افزونه
دسترسی به بانک افزونه و قالب پرمیوم
بکاپ روزانه
بازگردانی سریع وبسایت
اتصال به گوگل آنالیتیکس
پشتیبانی ویژه
پاکسازی کامل وب سایت از کد های مخرب
افزایش سرعت سایت وردپرس (هفتگی)

حرفه ای

پلن حرفه ای پشتیبانی سایت

هزار تومان۳۵۰/ماهیانه
گزارش هفتگی
نامحدود درخواست
بروزرسانی قالب و افزونه
دسترسی به بانک افزونه و قالب پرمیوم
بکاپ روزانه
بازگردانی سریع وبسایت
اتصال به گوگل آنالیتیکس
پشتیبانی ویژه
پاکسازی کامل وبسایت از کد های مخرب و آلوده
افزایش سرعت سایت وردپرس ( روزانه)

 

خدمات پشتیبانی سایت وردپرسی استارت آپ ها

خدمات پشتیبانی سایت وردپرسی ویژه برای کسب و کار های کوچک ، تمامی امکانات در پلن حرفه ای و امکانات بیشتر برای مثال :‌ ارسال محتوای اختصاصی (‌دو محتوا در ماه ) ، انجام on-page سئو (‌برای ۱۵ نوشته و مطلب شما ) ، ایمیل مارکتینگ ( راه اندازی و تنظیمات لازم )  و مشاوره برای شبکه های اجتماعی دیگر خدمات این پلن پشتیبانی سایت وردپرسی برای کسب و کار های کوچک است .

خدمات پشتیبانی سایت وردپرس

 

تعرفه خدمات پشتیبانی سایت وردپرس اختصاصی​

پشتیبانی کسب و کار های بزرگ، فروشگاه های مطرح. در این نوع پشتیبانی سایت تیم پشتیبانی سایت وردپرسی ما به صورت حرفه ای و در اولویت اول سایت شما را چک و مشکلات سایت شما را برطرف میکنند. هاست پر قدرت ( مخصوص وردپرس ) طراحی و توسعه قالب و دسترسی به بانک افزونه ها و قالب های پرمیوم و غیر رایگان ما. ارسال محتوای اختصاصی در ماه ( ۵ محتوا در ماه )‌، انجام ON-Page سئو ( برای ۵۰ نوشته به صورت ماهانه )‌، ایمیل مارکتینگ ، افزایش ترافیک سایت ، افزایش سرعت و تمامی امکانات در این پکیج قرار داده میشوند .

خدمات پشتیبانی سایت اختصاصی

 

 

سوالات متداول

رایج ترین سوالاتی که کاربران از ما پرسیده اند !

 

دسترسی سایت وردپرس خود را چطور برای شما ارسال کنم؟

شما میتوانید مشخصات ورود خود را به صورت لینک ورود با محدودیت زمانی و نقش کاربری ارسال کنید ( در زمان نهایی کردن خرید ) . یا شما میتوانید دسترسی ورود به سایت وردپرس خود را مستقیما به صورت ایمیلی پس از انتخاب و پرداخت پلن مورد نظر خود ارسال کنید.

مدت زمان بررسی و اجرای پشتیبانی سایت وردپرس چقدر است؟

زمانی که شما ثبت نام کردید و پلن مورد نظر خود را خریداری کردید، ما بررسی و اجرای تغییرات دلخواه سایت وردپرس شما را شروع کرده و اجرایی میکنیم. تمامی تنظیمات مانند امنیت ، افزایش سرعت و دیگر نکات توسط تیم پشتیبانی سایت وردپرس آقای وردپرس به صورت مستقیم انجام میشود.

آیا در ابتدا به ما در راه انداری و ثبت مشکلات خود کمک میکنید؟

بله ، ایمیل ها و آموزش هایی در رابطه با اینکه چطور سوال و مشکل خود را بیان کنید تا به بهترین نحو مشکل شما حل و به شما پاسخ داده شود. همچنین آموزش هایی برای شما ارسال میشود که شما میتوانید حتی از مشکل خود یا درخواست خود با استفاده از نرم افزار های کپچر فیلم بگیرید و برای ما ارسال کنید.

نامحدود درخواست به چه معنا است و چه چیزی را شامل میشود ؟

درخواست های نامحدود شامل ویرایش مطالب ( برای سئو و بهینه سازی مطالب ) ، تغییر تنظیمات افزونه ها و قالب ها و تغییرات جزیی در ساختار سایت است. در بخش نامحدود درخواست، توسعه دلخواه (‌ توسعه PHP , افزونه ها و قالب ) ، بروز رسانی کد دلخواه ، طراحی گرافیک ، تبدیل PSD به وردپرس و یا طراحی جدید سایت را شامل نمیشود.

آیا شما سایت فروشگاهی ووکامرس را پشتیبانی میکنید؟

بله ، اما وب سایت های فروشگاهی با وجود قابلیت های بالا وقت و منایع زیادی را برای مدیریت و پشتیبانی سایت وردپرس و ووکامرسصرف میکنند. بنابراین وب سایت های فروشگاهی در پلن های پیشرفته و حرفه ای پشتیبانی می شوند.

آیا هاستینگ فعلی من برای انجام تغییرات پشتیبانی میشود؟

ما سعی میکنیم با هر نوع وب سایت و هاستینگ کار کنیم و سایت وردپرسی شما را پشتیبانی کنیم اما اگر هاستینگ شما دارای منابع محدود و سرعت پایین باشد به شما سرویس های هاست وردپرس پرسرعت و امن معرفی میکنیم.

آیا شما پشتیبانی تلفنی دارید ؟

بله ، اما چند نکته را در نظر بگیرید . ما خدمات خود را به گونه ای تعریف کرده ایم که شما با ثبت تیکت یا چت آنلاین میتوانید پاسخ خود را سریع دریافت کنید و مشکل خود را سریعتر حل کنید (‌راه پیشنهادی ما ارسال تیکت است )‌ اما برای پشتیبانی تلفنی ، فقط در مواقع ضروری قابل دریافت و انجام است . ما از شنیدن صدا شما خوشحال میشویم اما شما باید درک کنید که پشتیبانی ما پاسخ تیکت شما را خیلی زود میدهد و شما میتوانید درخواست خود را از طریق تیکت ثبت کنید ‌!‌ راه های پشتیبانی گفتگوی آنلاین و تیکت بهترین راه ها برای حل شدن سریع مشکل شما هستند!

محصولات پرمیوم (‌غیر رایگان )‌شما از چه سایت هایی است ؟

از سایت های زیر تمامی محصولات برای شما در دسترس است و اگر خواهان نصب هر یک از محصولات زیر بودید میتوانید درخواست خود را همراه با لینک افزونه یا قالب به همراه اسم ارسال کنید تا برای شما نصب و انجام شود. سایت ووکامرس :‌ https://woocommerce.com/ سایت افزونه دانلود به ازای پرداخت وردپرس :‌ https://easydigitaldownloads.com/ سایت سئو وردپرس Yoast : https://yoast.com/ سایت گراویتی فرم :‌ https://www.gravityforms.com/ و دیگر افزونه های موجود پر طرفدار :‌ Ninja Forms LearnDash LMS MainWP YITH ِElegant themes WPMU DEV Restrict Content Pro AffiliateWP MemberPress Pro WooCommerce WP Job Manager Advanced Custom Fields Ultimate Member iThemes WP All Import Gravity Perks Beaver Builder Give WordPress Multilingual Jet Plugins Elementor Elementor Addons و ….. و قالب های موجود از سایت های : Elegant Themes Thrive Themes Dessign Themes Themify Themes OboxThemes Themes By Author StudioPress CSSIgniter Array Themes Elmastudio Themes Graph Paper Press و دیگر سایت های مطرح !‌

آیا میتوانم با اشتراک ماهانه شروع کرده و بعد از یک ماه ، اشتراک خود را سالانه کنم؟

بله ، ممکن است. در همه مشاوره ها ما به کاربران و مشتریان خود میگوییم با اشتراک ماهیانه شروع کنید تا ما و تیم پشتیبانی سایت آقای وردپرس را بهتر بشناسید. ما درک میکنیم که اطلاعات سایت خود را با دیگران به اشتراک گذاشتن خیلی سخت است چرا که امکان سو استفاده های گوناگون وجود دارد پس ما اول از شما میخواهیم ما را بهتر بشناسید تا بتوانید به ما اعتماد کنید. وقتی که شما با تیم پشتیبانی آنلاین سایت وردپرس ما کار کردید و دیدید که ما چگونه رفتار و برخورد میکنیم شما میتوانید درخواست پشتیبانی سایت وردپرسی خود را به صورت سالانه کنید و از تخفیف ویژه ما برخوردار شوید . فقط به ما ایمیلی ارسال کنید و مابقی کار را ما انجام میدهیم !

آیا شما توسعه دلخواه (‌توسعه افزونه ، کد و قالب )‌انجام میدهید؟

بله . اگر شما خواستار توسعه دلخواه هستید میتوانید به صورت تیکت به ما اطلاع دهید تا با هزینه فوق العاده کم برای شما انجام شود. اگر پروژه و درخواست شما بالاتر از تمامی سطح ها و پلن ها باشد ، ما با انجام پروژه جدید و قرارداد با شما همکاری میکنیم. نگران هزینه های توسعه دلخواه نباشید ، برای شما با کمترین و معقول ترین هزینه و زمان انجام میشود.

آیا وردپرس مولتی سایت (‌شبکه )‌را پشتیبانی میکنید؟

در جواب باید گفت ، بله. تمامی سایت های مبتنی بر سیستم وردپرس و ووکامرس پشتیبانی میشوند. اما سایت های موجود در شبکه باید پلن جدا داشته باشند تا هر کدام از سایت ها به صورت جدا نگه داری و پشتیبانی شوند.

آیا شما کد های مخرب سایت وردپرس را پاکسازی میکنید؟

بله ، از آنجایی که کد مخرب مشکلی واقعا جدی برای هر سایت است این امکان توسط ما وجود دارد که کد های مخرب موجود در سایت شما را پیدا و پاکسازی کنیم . تیم پشتیبانی آنلاین سایت وردپرس ما وب سایت شما را اسکن کرده و تمامی کد های مخرب را پاکسازی میکند. همچنین پس از انجام این ، تمامی فایل های شما در آینده جهت خطرات احتمالی اسکن و بررسی میشوند. پس از پاکسازی کد های مخرب ، تنظیمات امنیتی وردپرس بر روی سایت شما اعمال میشود تا سایت شما به خوبی و با امنیت به کار خود ادامه دهد.

 

نماد های اعتماد و ضمانت پرداخت

تمامی مدارک حقیقی و حقوقی وب سایت آقای وردپرس در سایت های پی پینگ و زرین پال تایید شده است و شما میتوانید خرید خود را با اطمینان انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر بر روی لوگو های  مربوطه  کلیک کنید.


blank
 blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن